Róże Wiatrów okiem mieszkańców Lubina.

Dedykowana oferta brunch’u

Jako mieszkańcy Lubina, jesteśmy dumni, że mamy takie kulinarne doświadczenie tuż za rogiem. Restauracja Róże Wiatrów to nie tylko miejsce na posiłek, ale przestrzeń, w której można celebrować każdy kęs i każdy łyk, ciesząc się towarzystwem bliskich.

Restauracja wygrała nagrodę najlepszej restauracji 2022 na Dolnym Śląsku w programie Polskie Skarby Kulinarne.

Podczas gdy klasyka śniadaniowa pozostaje niewymieniona (serwowana, ale nie wymieniona w menu), to właśnie różnorodność i kreatywność dań brunch’owych przyciąga. Oferowane bajgle, zarówno te z sosem musztardowo-miodowym, jak i klasyczny bajgiel z wędzonym łososiem, są hołdem dla amerykańskich klasyków. Tortilla i wrap Mexico to propozycje dla miłośników pikantnych smaków, z nutami grillowanego kurczaka i ostrej fasoli. Dla tych, którzy preferują świeże i lekkie opcje, dostępne są: sałatki, kaszotto z dynią i brokułowy trójkąt. Nie można zapomnieć o słodkim akcencie – szarlotka, tarty czy czekoladowa delicja są idealnym zakończeniem brunchu. A to wszystko można popić świeżo wyciśniętym sokiem czy aromatyczną kawą.

PROMOCJA – 10% zniżki ze śniadaniem lub brunch’em!

Dla klientów Apartamenty Lubin – Noclegi Lubin Róże Wiatrów przygotowała dla Was ofertę specjalną.
Dostaniecie 10% ZNIŻKI DO KAŻDEGO ŚNIADANIA LUB BRUNCH’U!

LOKALIZACJA

Zaledwie 7 minuty pieszo od Apartamenty Lubin – Noclegi Lubin.

Róże Wiatrów
Romualda Traugutta 2B, 59-300, Lubin
tel. 577 677 010

OPINIE

Jak można łatwo zobaczyć na Google, Róże Wiatrów (w momencie pisania) ma ponad 300 opinii i średnią 4,7. Więc nasza wysoka opinia o restauracji jest potwierdzona innymi opiniami:

UDOGODNIENIA

  • PARKING
  • WI-FI
  • PŁATNOŚCI KARTĄ
  • KRZESEŁKA DLA DZIECI
  • JEDZENIE NA WYNOS
  • JEDZENIE NA DOWÓZ

Podobne wpisy